Fitmin Purity

43
499143499

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

 • fitmin cat purity snax stripes box 4 prichute 24x35 g h L Kód: 4347
  Fitmin Purity Snax Stripes pochoutka pro kočky
  Momentálně nedostupné Záruka: 2 roky

  Kočka je temperamentní se svými náladami a má ráda věci pod kontrolou. Je to divoká šelma, která žije spíše vedle nás než s námi. Je to velký individualista, ale díky svým magickým schopnostem vytváří kočka atmosféru domova a hlídá ho před vším zlým. My chceme, aby byly všechny kočky spokojené a osobité.

  Příchutě: kuře, jehněčí, hovězí, divočina

  43 Kč
 • Fitmin Purity Adult Mini Beef Grain Free Kód: 4326/0-8
  Fitmin Purity Adult Mini Beef Grain Free
  Momentálně nedostupné

  Čerstvé šťavnaté hovězí maso provoněné bylinkami s lístky špenátu na houbách shiitake a plátcích dýně. Podávané s bramborovými měsíčky a zeleným hráškem. Krmiva obsahují přírodní a čerstvé suroviny, aby se k sobě hodily a chutnali psím jazýčkům při zachování té nejvyšší kvality krmiva.

   Zaručíme Vám  nejvyšší kvalitu a vytříbenou chuť krmiva pro vaše dospělé psy.

  Sami uvidíte jak váš pejsek bude tyto granule milovat.

   

  od 160 Kč
 • fitmin cat purity kitten 1 5 kg h L Kód: 4554
  Fitmin Purity Kitten
  Skladem

  Kulinářský zážitek pro Vaše kotě. To je krmivo Fitmin cat Purity Kitten. Jedná se o holistické krmivo pro koťata, ve kterém najdete vysoký podíl kuřecího masa, čerstvých vepřových jater a rybího masa, bylinky na podporu vitality organismu, ovoce i zeleninu. Nejenže uspokojíte mlsné jazýčky Vašich koťat, ale zároveň jim poskytnete prvotřídní kvalitu.

  349 Kč
 • Fitmin Purity Adult Fish & Venison Rice Kód: 4323/2KG
  Fitmin Purity Adult Fish & Venison Rice
  Momentálně nedostupné

  Dopřejte svému psovi kulinářský zážitek v podobě rybího a zvěřinového menu s rýží. Ryba s čerstvou zvěřinou na houbičkách shitake se snítkou rozmarýnu. Podáváme s bylinkovou rýží a lístky špenátu. Pečlivě jsme vybírali přírodní a čerstvé suroviny, aby se k sobě hodily a lahodily psím jazýčkům při zachování té nejvyšší kvality krmiva. Garantujeme nejvyšší kvalitu a vytříbenou chuť krmiva pro vaše dospělé psy.

  od 390 Kč
 • fitmin dog purity klouby a prevence 200 g h L Kód: 4296
  Fitmin Purity Klouby a prevence doplněk pro psy
  Momentálně nedostupné

   

  Podporuje správný vývoj pohybového aparátu zejména u rychle rostoucích mladých psů velkých a obřích plemen, kteří zatím nemají závažný problém s pohybem. Lze jej používat dlouhodobě nebo jako preventivní kúru u dospělých psů malých, středních a velkých plemen, u psů aktivních, s nadváhou aj. Je obohacen o bioaktivní kolagenní peptidy pro podporu zdravé funkce kloubů.

  Fitmin doplněk pro klouby-tohle můžeme jen doporučit.

  499 Kč

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem