Eat Small

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
eat small pamlsky mindfulness
129 Kč

Pamlsky pro psy s obsahem hmyzího proteinu. 100% přírodní složení. Neobsahuje lepek, umělé příchutě, konzervanty ani barviva. Vhodné pro štěňata i dospělé psy.

Díky hmyzím pamlskům Mindfulness bude váš pes ready na další trénink! Neodolatelné složení s banány, chia semínky a hmyzím proteinem vytváří extra-výživné a chutné pamlsky, kterým neodolá žádný pes. Vhodné i pro štěňata od 6 týdnů.

4822
eat small hmyzi granule balance mini
499 Kč

Granule pro psy s obsahem hmyzího proteinu. 100% přírodní složení. Neobsahuje lepek, umělé příchutě, konzervanty ani barviva. Vhodné pro miniaturní a malé psy.

PODÍL HMYZU: 20 %

Hmyzí granule Eat Small Balance představují kompletní, vysoce stravitelné krmivo pro všechny městské psy s nižší a střední aktivitou. Granule jsou vhodné i pro seniory, citlivé a alergické psy. Variantu Mini s menšími granulemi doporučujeme pro miniaturní a malé psy.

Neodolatelné a šetrné k životnímu prostředí. Granule obsahují alternativní protein ze sušeného hmyzu jako jediný živočišný zdroj energie. Mají vyvážené složení se zeleninou a bylinkami. Váš pes si zamiluje jejich atraktivní chuť a vůni.

4825

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem