Yoggies Vařená potrava pro psy – hovězí maso s quinoou a kloubní výživou 650g

Vařenou můžete dávat všem psům bez rozdílu velikosti a věku (od třech měsíců) jako každodenní krmivo, ale také jako ozvláštnění např. místo granulí nebo B.A.R.F.u. Zejména tento produkt oceníte, pokud máte pejska vybíravého a jen tak vám něco do čumáčku nevezme.

Vařená potrava je skvělá pro pejsky trpící různými zažívacími potížemi, jsou v pokročilém věku a nemají dostatečně silné zuby na klasické granule, nebo trpí různými druhy intolerancí nebo alergií.

Značka: Yoggies
149 Kč
Kategorie: Mokrá krmiva
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 1 kg
 • Vysoká stravitelnost – díky vaření se zvyšuje stravitelnost některých potravin a zejména zeleniny, což může být příjemným řešením pro psy s citlivým zažíváním.
 • Měkká sousta – někteří psi mají problémy se žvýkáním, například po úrazech, nebo špatně tráví tvrdé kosti či granule.
 • Zvýšená vlhkost – vařená potrava přirozeně obsahuje více vlhkosti než granule, což je přínosné pro psy, kteří málo pijí, mají potíže s polykáním suché potravy, nebo s refluxem.
 • Různorodost – díky vařené potravě můžete vašemu psovi dopřát různé druhy masa a zeleniny, což přispívá k pestřejšímu a vyváženému krmení.
 • Řešení na míru – ideální a mnohdy jediná forma krmení pro psy, jejichž zdravotní nebo stravovací potřeby vyžadují specifický přístup.
 • Proč si vybrat Hovězí menu s quinoou?

  Hovězí maso je bohatým zdrojem bílkovin důležitým pro růst, opravu tkání, celkovou kondici svalů a pomáhají udržovat psa ve formě. Je kvalitním zdrojem železa nezbytným pro tvorbu červených krvinek a obsahuje vitamín B12, který podporuje zdravý nervový a trávicí systém. Hovězí maso je chutné a atraktivní, což motivuje vybíravé jedince k jídlu pomáhá tak udržet jejich váhu a celkový zdravotní stav.

  Quinoa je významným zdrojem rostlinných bílkovin a obsahuje všechny esenciální aminokyseliny přínosné zejména pro ty, kteří potřebují více bílkovin ve stravě. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů jako je hořčík, fosfor, železo a vitamín B přispívajících k celkovému zdraví psa. Obsahuje také vlákninu, která může podpořit zdravé trávení u psů a pomoci předcházet zácpě.

  Šípky představují bohatý zdroj vitamínu C a dalších antioxidantů, které posilují imunitní systém psa. Chrání ho před různými nemocemi a je stejně důležitý pro psi, jako pro lidi. Konzumace šípků podporuje zdravé trávení a předchází zácpě díky obsažené vláknině. Obsahují látky prospěšné pro zdraví kloubů a u starších psů mohou pomoci snížit záněty a bolesti spojené s artritidou.

  Pivovarské kvasnice jsou výborným zdrojem vitamínů B, minerálů a prebiotik podporujících zdraví trávicího a imunitního systému psa.

  Konopný olej obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, jejichž konzumace zlepšuje kvalitu srsti a snižuje svědění či loupání kůže. Obsahuje vitamín E, hořčík a zinek, které mohou posilovat imunitní systém psa a pomáhat mu tak odolávat nemocem. Má obvykle nižší obsah nasycených tuků, což může být prospěšné pro psy, kteří mají nadváhu nebo mají problémy s trávením tuků.

  Lithotamnium mořská řasa pro vyvážený poměr vápníku a fosforu.

  Zelenina je bohatým zdrojem vitamínu A, C a K, draslíku, vlákniny a dalších živin, které podporují imunitní systém, zdravou kůži, oči a svaly. Obsahuje vlákninu, která může pomoci regulovat trávicí soustavu psa a snižuje riziko zažívacích problémů, jako jsou zácpa nebo průjem. Zlepšuje pocit sytosti a slouží i jako prebiotikum.

   

Zpět do obchodu