Yoggies Kuřecí&hovězí maso, minigranule lisované za studena s probiotiky

GRANULE PRO MENŠÍ PSY / DOSPĚLÉ PSY I ŠTĚŇATA MENŠÍCH PLEMEN... Když chcete krmit svého psa zdravě, pak MINIgranule lisované za studena Yoggies jsou novým trendem ve zdravém krmení psů. Jsou bez obilí, sóji i chemie ze skutečného kuřecího a hovězího masa.

Vše skladem na prodejně na náměstí v Lukách nad Jihlavou.

Značka: Yoggies
od 320 Kč
Kategorie: Pes a kočka
Váha: 2kg
320 Kč
Váha: 5kg
795 Kč

Granule lisované za studena od české firmy Yoggies jsou díky svému obsahu syrového a pomalu sušeného kvalitního masa i jedinečnému obsahu přírodních chutí, vůní i živin bez chemie skvělým a každodenním kvalitním krmivem pro mladé, dospělé i starší psy. Jako jediné granule tohoto typu na trhu obsahují probiotika (laktobacily), které podporují zdravý imunitní systém a obranyschopnost psa. Receptura granulí Yoggies je sestavena tak, aby měl váš pes požitek z chutí i vůní syrového sušeného masa (obsahují až 87% kvalitního syrového masa před sušením), tak z chroupání, které napodobuje kousání kostí a vyplavuje endorfiny (hormon štěstí). Chroupání tvrdých granulí také mechanicky čistí chrup psa. Tyto granule jsou lisovány za studena při teplotě max.38°C bez použití jakékoliv chemie. Jejich receptura je vyvinuta tzv. "All Life Stages" pro štěňata, dospělé i starší psy.  VELIKOST GRANULÍ - MINIGRANULE pro štěňata a malá plemena psů.

 

Složení

Složení:
- sušené kuřecí maso mleté 26,50 %
- celozrnné rýžové vločky 26,50 %
- sušené hovězí maso mleté 7,80 %
- sušené rybí maso 5,40 %
- kořen pastináku sušený mletý
- kukuřičné klíčky
- sušené řepné řízky
- řepkový olej lisovaný za studena
- rybí olej
- výtažek z masa mořské mušle
- sušená mletá jablka
- sušené mleté hrušky
- směs sušených bylinek
- křemelina organická
- potravinová rašelina mletá „Heilerde“
- sušená a mletá Yucca schidigera

Probiotická kultura (na kg): Enterococcus faecium 1% 

Obsah masa v granulích odpovídá 87 % masa v nesušené formě (tzn. jako by v misce vyváženého BARFu bylo 87 % kvalitního masa).

Zpět do obchodu