Stop Hlad

Stop Hladem podpoříte maximálně své hubnutí a zamezíte chutím na různá sladká potěšení a to bez nepříjemného pocitu hladu. Objevte účinný způsob jak dosáhnout zdravého a vyváženého životního stylu.

Značka: NaturalProtein
349 Kč
Kategorie: NATURALPROTEIN
Hmotnost: 1 kg

Objevte účinný způsob jak udržet kalorie na uzdě! Při snaze dietu nejen začít, ale také dlouhodobě udržet je nutné mít pod kontrolou přijaté kalorie. Tělo se při dietách začne bránit a skrze chutě na sladké, nadměrným pocitem hladu a přejídáním se snaží příjem kalorií navýšit.

S naším unikátním doplňkem stravy Stop Hlad zaženete tyto pocity během chvilky. Díky přírodním složkám, které podporují dlouhotrvající pocit sytosti, minimalizuje nutkání k přejídání a omezí přijaté kalorie. Stane se tak vaším tajným nástrojem k dosažení zdravé stravy a tělesné kondice.

 

 

Složení (2 kapsle)

Garnicie kambodžská (600 mg), rozchodnice růžová extrakt (100 mg), zázvor extrakt (50 mg), skořice (50 mg), pikolinát chromitý (chrom 50 ug / 125% RHP), veganská kapsle.

 

Velikost balení: 60 kapslí 

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nekombinujte s dalšími doplňky stravy a potravinami obsahujících kofein. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Alergeny: Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění.

GMO: Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin.

Zpět do obchodu