SPALOVAČ TUKŮ

S naším přírodním spalovačem získáte nejen štíhlou postavu, ale také pocit pohody a vitality, který vám umožní žít život plný energie a sebedůvěry. Dosáhnete zdravého a vyváženého životního stylu, který vám přinese neuvěřitelné sebevědomí a radost ze života.

349 Kč
Kategorie: NATURALPROTEIN
Hmotnost: 1 kg
Screenshot 2024 07 11 at 15 04 32 Spalovač tuků 1 kus NaturalProtein.cz
Akce

rožijte transformaci těla s naším exkluzivním přírodním spalovačem, který vám přinese ohromující výsledky. S revolučním složením založeným na osvědčených přírodních látkách tento spalovač tuků zrychlí váš metabolismus, zvýší energetický výdej a podpoří trvalé hubnutí. Užijte si bezkonkurenční pocit vitality a sebevědomí a přetvořte své tělo do té nejlepší verze. Budete ohromeni výsledky, které tento fenomenální produkt přináší.

S láskou k vašemu zdraví a pohodlí jsme vyrobili spalovač, který využívá pečlivě vybrané přírodní složky jako je zelený čaj nebo extrakt z Garcinie Kambodžské aby zrychlil váš metabolismus, nastartoval spalování tuků a zvýšil výdej energie.

Tip: K dosažení co nejlepších výsledků spalovač užívejte 30 minut před fyzickou aktivitou. A pro dosažení rychlejších výsledků můžete spalovač nakombinovat s naším Odvodňovačem StopHladem.

 

Extrakt z Garcinia Cambogia (350 mg), kofein bezvodý (200 mg), extrakt ze zeleného čaje (150 mg), mikrokrystalická celulóza, vitamín C (80 mg), synefrin (20 mg), vitamin B3 (12 mg), veganská kapsle.

 

Velikost balení: 60 kapslí 

Upozornění: Doplněk stravy s rostlinnými extrakty a kofeinem. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nekombinujte s dalšími doplňky stravy a potravinami obsahujících kofein. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Alergeny: Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění.

GMO: Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin.

Zpět do obchodu