MOBIOLA MB700

Neohodnoceno
Značka: Mobiola

Starší generaci může používání dotykového displeje způsobovat nepříjemné komplikace. Velká tlačítka plní svou funkci vždy spolehlivě, proto vám nabízíme praktickou alternativu, tlačítkový telefon MOBIOLA MB700 pro seniory.

Dostupnost Skladem (1 ks)
1 090 Kč
MOBIOLA MB700
Neohodnoceno
Značka: Mobiola
Velký čitelný displej

MOBIOLA MB700 disponuje velkým čitelným displejem a velkými tlačítky, která pomáhají pohodlně ovládat telefon i lidem se zhoršenou pohyblivostí prstů.

2,2" barevný displej s rozlišením 220 x 176 px je vždy dobře čitelný a velká výrazná tlačítka umožňují intuitivní ovládání telefonu.

Jednoduché nabíjení
a odkládání

Kompaktní telefon MOBIOLA MB700 jednoduše umíte umístit tam, kam potřebujete.

Součástí balení je praktický nabíjecí stojan, s kterým jednoduše svůj mobil nabijete nebo odložíte, když jej zrovna nepotřebujete.

Výkon a
praktická výbava

Základ telefonu tvoří i fotoaparát s rozlišením 0,3 Mpx, Bluetooth, FM rádio, audio přehrávač, praktická LED svítilna , alarm a jiné.

Díky vyměnitelné baterii s kapacitou 800 mAh udržíte telefon v pohotovostním režimu až 7 dní a během hovoru až 260 minut. 

Podporuje až 2 SIM karty, které můžete použít obě najednou, nebo vybrat pouze jednu. S pamětí RAM 32 + 32 MB si uložíte 300 kontaktů, 100 SMS zpráv a pokud by bylo potřeba, rozšíříte ji ještě o 16 GB microSD kartou.