Mléko pro kočky Catessy 6x200ml

Zdravé a lahodné mléko pro kočky se sníženým obsahem laktózy v praktickém znovu uzavíratelném obalu je uzpůsobeno výživovým potřebám koček.

Balení 6ks po 200ml.

 

Značka: Catessy
110 Kč
Kategorie: Pes a kočka
Hmotnost: 1.2 kg

Lahodné a zdravé!
Mléko pro kočky Catessy si malí mlsouni vychutnají do poslední kapky. V této dobrotě je ukryta velká dávka vitamínů A, D3, E a cenného taurinu. Nadbytečné přísady jako je cukr v mléku nenaleznete. Co zůstává, je chuť. A samozřejmě dobrá stravitelnost. Díky sníženému obsahu laktózy je mléko pro kočky lehce stravitelné. Podáváním mléka zvyšujete také příjem tekutin. Hýčkejte svého kočičího mazlíčka mlékem Catessy. Můžete ho podávat jako odměnu nebo snack mezi jednotlivými krmeními. Výsledek uvidíte a uslyšíte: miska vylízaná do poslední kapky a spokojené předení!

Mléko Catessy se sníženým obsahem laktózy bylo vyvinuto speciálně pro kočky. Většina koček mléko miluje, ale kvůli vysokému obsahu laktózy ho špatně tráví. Obsah laktózy v kravském mléku často způsobuje trávicí obtíže nebo průjem. Mléko Catessy má obsah laktózy snížený a je proto pro kočky lehce stravitelné a zdravé.

Mléko pro kočky Catessy obsahuje cenné vitamíny (vitamín A, D3 a E) a taurin a odpovídá výživovým potřebám koček. Hýčkejte svého kočičího labužníka touto krémovou lahůdkou. Mléko Catessy navíc napomáhá zvýšit u koček příjem tekutin.

Mléko pro kočky Catessy v znovu uzavíratelném obalu - zdravý požitek do poslední kapky:

  • S cennými vitamíny: pro vyváženou výživu
  • S taurinem: pro zdravé srdce a ostrý zrak
  • Se sníženým obsahem laktózy: lehce stravitelná a zdravá pochoutka
  • Bez přídavku cukru
  • Podporuje příjem tekutin: napomáhá doplnit denní potřebu tekutin
  • Znovu uzavíratelný obal: pro snadné dávkování a udržení čerstvosti
Zpět do obchodu