Mixit 2go mini – svačinový box 400 ml (lososový)

Neohodnoceno
Značka: Mixit

Dóza na potraviny

Dostupnost Skladem (2 ks)
369 Kč –5 % 349 Kč
Mixit 2go mini – svačinový box 400 ml (lososový)
Neohodnoceno
Značka: Mixit
lekue mini losos produktovka
369 Kč –5 %

Novinka! Mixit 2go aneb Mixit všude s sebou! Svačinový box Mixit 2go mini je nově v menší velikosti, který je vhodný pro děti i jako kompaktní box na svačinu pro všechny. Do horní mističky si můžete dát jogurt, mléko, vodu nebo třeba čerstvé ovoce. Do spodní si nasypte svůj oblíbený mix, kaši, lyo ovoce nebo oříšky, zkrátka cokoliv máte rádi. A v mžiku jste připraveni na mlsání!

Design Mixit 2go je moderní a praktický, ale má na svědomí světoznámá značka Lékué ze Španělska. Svačinový box od Mixit můžete mýt v myčce, zvládnout ohřev v mikrovlnce i pobyt v lednici a je vyroben ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA sloučenin. Horní mistička je vyrobena z prémiového a tvarově upravitelného silikonu.

 

Složení

Dóza na potraviny

Praktický box MIXIT 2 GO je vyroben ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA a skládá se ze dvou oddělených nádob, které jsou ideální na Mixit a mléko, jogurt nebo smoothie. Nepropustné víko obě nádoby perfektně utěsní, a tak se box skvěle hodí do práce, do školy, na piknik či na cestu. Obsah horní nádoby je 110/220 ml a vejde se do ní cca 35/70 g müsli, kaše nebo Mixit Drinku. Kapacita spodní nádoby je až 400 ml a je vhodná i do mikrovlnky. Celý box je vhodný do myček, lednice i mrazáku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mixit
mixit: