Felix Inhome Sensations

Felix Inhome Sensations - výborné krmivo pro čtyřnohé labužníky. Vyvážené krmivo s křupavými granulemi, vyvinuté speciálně pro domácí šelmy, s vitamíny A, D, E a čekankou.

Pro velký zýjem o kapsičky Felix, rozšiřujeme sortiment v Tobys o granule Felix.

 

Značka: Felix
188 Kč
Kategorie: Granule pro kočky
Hmotnost: 2 kg
Felix granule: skvělá cena
191699 pla nestle felix inhome sensations cat 2kg hs 01 5
Tip

Felix granule pořídíte v prodejně Tobys na Vysočině v Lukách nad Jihlavou.

Za každou porcí krmiva Felix Inhome Sensations se skrývá rozmanitá směs barevných, křupavých a voňavých granulí. Delikátní chuť kuřecího masa, obilovin a zahradní zeleniny uchvátí i ty nejmlsnější kočičí jazýčky. Toto lahodné a vyvážené krmivo je určené zejména pro ty kočky, které tráví většinu času mezi čtyřmi stěnami a pro svá každodenní dobrodružství potřebují stravu bohatou na živiny. Vitamíny a esenciální mastné kyseliny přispívají k lesklému kožíšku. Navíc se ukázalo, že čekanka příznivě ovlivňuje trávení a snižuje zápach.

Vlastnosti výrobku v krátkém přehledu:

 

 • vyvážené kompletní krmivo pro kočky
 • vhodné pro kočky žijící v domech a bytech
 • křupavé granule v mnoha barvách a tvarech
 • delikátní chuť kuřecího masa, obilovin a zahradní zeleniny
 • Složení
  obiloviny, maso a vedlejší živočišné produkty (10%*) rostlinné bílkovinné výtažky, vedlejší rostlinné produkty (5% cukrové řepy), oleje a tuky, zelenina (2% sušený kořen čekanky**), minerální látky, droždí.
  *odpovídá 20% rehydratovanému masu a vedlejším živočišným výrobkům, minimálně 4% kuřecího
  ** odpovídá 9% rehydratované zeleniny

  Přídatné látky
  nutriční látky:
  Vitamín A (13.500 IE/kg), Vitamín D3 (1.100 IE/kg), Vitamín E (95 IE/kg), Monohydrát síranu železnatého (51 mg/kg), Calciumjodat, bezvodý (1,6 mg/kg), Monohydrát síranu železnatého (9,6 mg/kg), Monohydrát síranu manganatého (5,5 mg/kg), Monohydrát síranu zinečnatého (72 mg/kg), Sodium selenite (0,11 mg/kg), Taurin (940 mg/kg).

Zpět do obchodu