Doplňky výživy a léčiva

 

Nejprodávanější

110
4991110499

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • yoggies pivovarske kvasnice pro psy 600g Kód: 4464
  Yoggies® Pivovarské kvasnice pro psy 600g
  Momentálně nedostupné

  Yoggies® – přírodní doplněk potravy ke zvýšení příjmu aminokyselin, komplexu vit.B (B2-B12) používaný při nechutenstvích, operacích i stresu.

  Použití: Pivovarské kvasnice jsou vyrobeny pomalým sušením z kvasnic kmene Saccharomyces cerevisiae. Jsou přírodním zdrojem bílkovin s obsahem komplexu vitaminů B2-B12. Vit. B15 (kyselina pangamová) pomáhá k zlepšení i obnově jater. Pivovarské kvasnice slouží mj.k tomu, aby pomohly zchutnit potravu.

  110 Kč
 • yoggies krill pro psy 200g Kód: 4461
  Yoggies® Krill pro psy 200g
  Momentálně nedostupné

  Mletý doplněk potravy pro psy se silou moře ve formě prášku s Omega 3 i proteiny pro lepší funkci ledvin, jater, mozku, srce i kloubů.

  Yoggies® – přírodní doplněk z antarktických moří vhodný k jakékoliv potravě pro psy. Ke zkvalitnění funkce jater, ledvin, mozku, srdce, kloubů, kůže i srsti s obsahem Omega 3.

  205 Kč
 • fitmin dog purity klouby a prevence 200 g h L Kód: 4296
  Fitmin Purity Klouby a prevence doplněk pro psy
  Momentálně nedostupné

   

  Podporuje správný vývoj pohybového aparátu zejména u rychle rostoucích mladých psů velkých a obřích plemen, kteří zatím nemají závažný problém s pohybem. Lze jej používat dlouhodobě nebo jako preventivní kúru u dospělých psů malých, středních a velkých plemen, u psů aktivních, s nadváhou aj. Je obohacen o bioaktivní kolagenní peptidy pro podporu zdravé funkce kloubů.

  Fitmin doplněk pro klouby-tohle můžeme jen doporučit.

  499 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem