Barfování

Barfování (zkráceně barf) je způsob výživy pro domácí zvířata, který spočívá v myšlence se co nejblíže přiblížit přirozené stravě daného zvířete, kdyby žilo divoce v přírodě.Tobys.cz Vám nabídne vše pro zdravou stravu pro vašeho pejska nebo kočičku.

 

 

Nejprodávanější

180
2751180275

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • 741 4kg barf priloha k syrovemu masu lisovana za studena yoggies Kód: 4047/1-2
  BARF+ příloha k syrovému masu, lisovaná za studena
  Momentálně nedostupné

  Yoggies máme skladem na prodejně Luka nad Jihlavou,přes e-shop nelze posílat.

   

   

  Krmíte-li své psy, nebo je chcete krmit metodou B.A.R.F. (krmení syrovou potravou), pak je novinka BARF+ to pravé pro vás.

  Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, jak dnes svému psovi sestavíte přílohu k masu, nebo se strachovat o to, jestli mu dáváte všechny potřebné látky pro jeho zdravý a přirozený vývoj. Díky BARF+ bude mít váš pes v krmné dávce vyváženou porci všech složek potravy, jako jsou vitamíny, sacharidy, vláknina, laktobacily, ad.

   Yoggies zastoupení v Jihlavě a Lukách nad Jihlavou-výdejna

  od 180 Kč
 • fitmin dog purity barf a vareni kompletne a vyvazene 260 g h L Kód: 4302
  Fitmin Purity BARF a vaření kompletně a vyváženě doplněk
  Objednáno

  Fitmin dog Purity BARF a vaření kompletně a vyváženě je základním doplňkem minerálních prvků a vitaminů ve výživě dospělých psů. Doplněk obsahuje všechny důležité vitaminy a minerální látky, kterými napomáhá k udržení vyváženosti krmiva a je vhodné použít u dospělých a starších psů, pokud jsou krmeni doma připravovanou stravou

  Fitmin-BARF-Luka nad Jihlavou- Váš prodejce Tobys.cz

  275 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem